17 Mart 2018 Cumartesi

Sultangazi İmplant Ve Diş Hastahaneleri

Sultangazi İmplant

  İstanbul Avrupa yakası ilçelerinden biri olan Sultangazi yakın bir tarihte ilçe olmuş ve hızla gelişerek mega bir kent görüntüsü almıştır. Yoğun nüfuslanmanın görüldüğü ilçede en hızlı gelişen sektörlerin başında sağlık sektörü gelmektedir. Sizler için dişçi , implant, diş tedavi merkezlerini inceleyeceğiz.

  Esnan Ağız ve diş Sağlığı polikliniği , Sultangazi ilçesi Eski Edirne Asfaltı mevkiinde yer alan özel sağlık kurumudur. İmplant fiyatları konusunda hastalarına inanılmaz fırsatlar sunan hastahane hijyen güler yüz ve hasta memnuniyeti konusunda başarılı çalışmaları bulunmaktadır.

  Özel Sultangazi Ağız ve Diş Sağlığı polikliniği, Sultangazi sınırları içerisinde yer alan hastahane bir çok teknik araç ve gerece sahip olması ve farklı tedavi tekniklerini deneyimli hekimleri ile başarılı bir şekilde uygulaması ile bilinir. Ağrısız diş çekimi konusunda farklı seçeneklerin sunulduğu hastahane diş sağlığının bir yaşam biçimi olması konusundaki başarılı çalışmaları ile bilinir.

  Sudent, Sultangazi ilçesi 50. yıl mahallesindeki önemli ağız ve diş sağlığı tedavi merkezlerinden biridir.  Bünyesinde bulunan farlı akademik seviyelerdeki hekimleri ile Ortodonti tedavisi konusunda başarılı çalışmalara imza atmaktadır.

  Sultangazi Ağız Ve Diş Sağlığı merkezi, Sultangazi ilçesi 50. yıl mahallesinde bulunan devlet kurumlarından biridir. Sosyal güvence sistemi SGK'ya bağlı hastaların yoğunlukla tercih ettiği hastahane kanal tedavisi konusunda yoğun ilgi duyulmaktadır.Hasta hakları ve hijyen konusundaki ciddiyeti hastahanenin tercih edilirlik seviyesini yükseltmiştir.

0 yorum:

Yorum Gönder