16 Mart 2018 Cuma

Sultanbeyli implant ve Estetik Diş Tedavi Hastahaneleri

Sultanbeyli implant

  İstanbul anadolu yakasında yeşil doğaya komşu yoğun nüfusuyla her geçen gün büyüyen ilçelerinden biridir Sultanbeyli. Yoğun nüfuslanmasının doğurduğu en olumlu sonuçlardan biri bir çok özel sağlık kuruluşunun diş tedavi merkezlerinin implant uygulaması yapan hastahanelerin bu bölgede hızlı bir şekilde gelişmesi olmuştur.

  Diş Hekimi Murat Altun, Sultanbeyli ilçesi Mehmet Akif Ersoy mahallesinde hizmet vermekten olan bir ağız ve diş sağlığı muayenehanesidir. Bir çok tedavi yöntem ve tekniğine hakim başarılı çalışmalar yapan doktorumuz özellikle implant uygulamaları için tercih edilebilir.

  Diş Hekimi Recep Taşdemir, Sultanbeyli ilçesi Çeşme durağı mevkiinde hizmet vermekte olan özel ağız ve diş sağlığı polikliniğidir. Ağız ve diş tedavi tekniklerinin tamamının uygulandığı muayenehanede özellikle ortodonti tedavisi için başvurular yoğundur.

  Diş Hekimi Sezaittin Koç, Sultanbeyli ilçesinde hizmet veren ağız ve diş sağlığı polikliniklerinden biridir. pazar günü hariç diğer günler hizmet vermekte olan muayenehane gülüş tasarımı tedavi tekniği konusunda oldukça başvuru almaktadır.

  Derviş Ali Hesna Ceylan Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi, Sultanbeyli ilçesi Ahmet yesevi mahallesinde hizmet vermekte olan ağız ve diş sağlığı kurumudur. Devlet kurumu olan hastahanede özellikle SGK güvencesinde olan hastalara çoğunlukla kanal tedavisi ve diş çekimi tedavisi uygulanır.

0 yorum:

Yorum Gönder