8 Mart 2018 Perşembe

Silivri implant Ve Diş Hastahaneleri

Silivri İmplant
 
  İstanbul'un deniz ile en iç içe olan sayfiye yerlerinden biridir Silivri. Dışa doğru büyüyen İstanbul'un yapılanmasından nasibini alması nedeniyle gittikçe büyüyen bir görünüm almasıyla birlikte implant diş sektöründe de bir çok sağlık kuruluşunun kurulmasına vesile olmuştur. Bölgedeki seçkin implant merkezlerini sizler için inceliyoruz.

  Özel İncident Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Silivri ilçesinin Ali bey mahallesinde yer alan iki diş hekimi ile hastalarına hizmet veren özel diş hastahanesidir. Estetik diş hekimliği dallarından gülüş tasarımı konusunda başarılı çalışmaları ile bilinen hastahane hijyen ve hasta hakları konusunda oldukça hassas bir yapıya sahiptir.

  Dentstar Silivri de Alibey mahallesinde hizmet vermekte olan özel ağız ve diş sağlığı polikliniklerinden biridir. İmplant fiyatları ile ilgili farklı seçenek ve taksit imkanları ile rakiplerinin bir adım önünde bulunan diş polikliniğinde hasta memnuniyeti ön planda tutulmaktadır.

  Diş Hekimi Esra Dündar Silivri ilçesi Alibey mahallesinde yer alan bir ağız ve diş hastalıkları muayenehanesidir. Diş Hekimi Esra hanım idaresinde hizmet vermekte olan muayenehanede ortodonti tedavisinden kanal tedavisine kadar bir çok konuda hizmeti müşteri memnuniyeti çerçevesinde alabilirsiniz.

  Diş Hekimi Alparslan Demireğen Silivri ilçesi Piri Mehmet Paşa mahallesinde bulunan ağız ve diş sağlığı muayenehanesidir. Bir çok tedavi tekniği uygulanan muayenehanede özellikle kanal tedavileri ve diş beyazlatma tedavilerinde hastaların tercih ettiği bir tedavi merkezi olmuştur.

Mart 08, 2018