13 Mart 2018 Salı

Maltepe İmplant ve Estetik Diş Tedavi Hastahaneleri

Maltepe implant ve diş Hastahaneleri
 
  İstanbul Anadolu yakasında bulunan ilçelerden biridir Maltepe . Yoğun bir yerleşim dokusuna sahip olan ilçede dişçi , diş tedavi merkezleri, implant uygulama hastahaneleri oldukça yoğun bir şekilde hizmet vermektedir.En başarılı çalışmalara imza atak sektörün lider kurumlarını sizler için inceliyoruz.

  İmpladent , Maltepe ilçesi Mimar Sinan caddesinde bulunan özel ağız ve diş  tedavi merkezlerinden biridir. Hastahanede aktif olarak çalışan yirmi iki diş hekimi ve teknisyen bulunmaktadır. implant uygulamaları konusunda başarılı çalışmaları olan hastahane hijyen ve hasta haklarına gereken özeni göstermektedir.

  Dentakademi, Maltepe Bağlarbaşı mahallesinde bulunan özel diş tedavi kliniklerinden biridir. Kurucularının diş hekimi olduğu hastahanede toplamda oniki konusunda uzman diş hekimi çalışır. Gülüş tasarımı konusunda başarılı çalışmalara imza atan hastahane her türlü alt yapıya sahiptir.

  Dentopol, Maltape Altayçeşme mahallesinde buluna n özel sağlık kurumlarından biridir. Farklı branş ve uzmanlık dallarına sahip  on dört diş hekimi ile başarılı çalışmalara imza atan hastahane özellikle ortodonti çalışmaları ve bu konudaki arge çalışmaları ile bilinmektedir.

  Simetri, Maltepe ilçesi Feyzullah mahallesinde yer alan ağız ve diş sağlığı polikliniklerinden biridir. Konularında uzman üç diş hekiminin çalıştığı kurum estetik diş tedavi teknikleri konusunda oldukça başarılı çalışmalara imza atmıştır.

0 yorum:

Yorum Gönder