12 Mart 2018 Pazartesi

Kartal İmplant ve Diş Tedavi Hastahaneleri

Kartal implant

  İstanbul Anadolu yakasının belli başlı ilçelerinden biridir Kartal. Marmara denizine kıyısı olan ilçe özellikle yerleşme amaçlı oldukça yoğun bir ilçedir. Dişçi ve Diş Hastahanelerinin yoğun olarak bulunduğu ilçede implant ve estetik diş tedavi hizmeti veren kurum sayısı oldukça çoktur.

  Radixdent, Kartal ilçesi Kordonboyu mahallesinde yer alan birçok diş tedavi tekniğinin uygulandığı özel diş hastanesidir. implant tedavisi konusunda uzman ve deneyimli kadrosu sayesinde başarılı çalışmalar yapmaktadır.

  Sezgi Diş Kliniği, Kartal'a bağlı Yukarı Mahallede yer alan özel diş tedavi hastahanesidir. Çene cerrahisi konusunda her türlü teknik alt yapı ve bilgi birikimi ile deneyime sahip hastahanede hijyen ve  hasta memnuniyeti en üst seviyede tutulmaktadır.

  İnci İstanbul, Kartaldaki bir diğer diş tedavi merkezlerinden biridir. Petrol İş mahallesinde bulunan hastahanede iki diş hekimi hizmet vermektedir. Ağrısız diş çekimi konusunda oldukça başarılı çalışmalara imza atılan muayenehane ferah ve hijyenik ortamı ile de dikkat çekmektedir.

  Dentaport, Kordonboyu mahallesinin önemli diş tadavi merkezlerinin başında gelmektedir. Bir çok tedavi tekniğini en üst düzel teknik araç ve gereç ile gerçekleştiren hastanede Ortodonti tedavsi konusunda özellikle başarılı çalışmalara sahip oldukları deneyim sayesinde imza atmışlardır.

Mart 12, 2018