10 Mart 2018 Cumartesi

Çekmeköy İmplant Ve Diş Hastahaneleri

Çekmeköy implant

  İstanbul Anadolu yakasının güzide ilçelerinden Çekmeköy bir yandan planlı ve doğaya saygılı mimarisi bir yandan implant diş , estetik diş tedavi merkezlerinin artmasıyla sağlıklı bir yerleşim alanına dönüşümünü gerçekleştirmiştir. Sizler için Çekmeköy diş hastahanelerini inceleyeceğiz.

  Dişçim , Çekmeköy ilçesi Güngören mahallesinde yer alan özel diş tedavi hastahanelerinden biridir. Bir çok farklı tedavi tekniğinde başarılı çalışmaları olan hastahane özellikle diş teli uygulamaları ile dikkat çekmektedir. Ondört diş hekimi ile hizmet vermekte olan hastahane genç ve dinamik bir kadroya sahiptir.

  Maksident , Çekmeköy Turgut Özal bulvarı üzerinde bulunan özel diş tedavi merkezlerinden biridir. Çocuklarda diş tedavisinin önemininin sıklıkla vurgulandığı hastahanede özellikle diş beyazlatma ve gülüş tasarımı tedavi tekniklerinde özgün çalışmalara imza attıkları söylenebilir.

  Klinika Dent, Çekmeköy ilçesinin Turgut Özal bulvarı üzerinde bulunan diş tedavi merkezinde ferah ve hijyenik şartlarda tedavi hizmeti verilmektedir. İmplant tedavileri konusunda başarılı çalışmalara imza atan hastahanede farklı akademik seviyelerde konusunda uzman dokuz diş hekimi ve akademisyen hizmet vermektedir.

  Çekmeköy Ağız ve Diş sağlığı Polikliniği ilçenin Soğuk Pınar Mahallesinde diş tedavi merkezleri arasında tek devlet kurumudur. özellikle SGK sistemine dahil hastaların yoğunlukla tercih ettiği hastahane ağrısız diş çekimi konusunda başarılı çalışmaları ile dikkat çekmektedir.

Mart 10, 2018