4 Mart 2018 Pazar

Başakşehir İmplant Ve Diş Hastahaneleri

Başakşehir implant ve Diş hastahaneleri

  İstanbulun en yeni ve modern yapılaşmasıyla dikkat çeken ilçesidir Başakşehir. Başakşehir konut ve yerleşkeler olarak yoğun nüfuslanması implant ve diş hastahanelerinin de yoğun ilgisini çekiyor. Sizler için hizmet kalitesi ile öne çıkan diş tedavi merkezlerini mercek altına alıyoruz.

  Başakşehir Ortodonti Başakşehir ilçesi İkitelli organize sanayi bölgesinde yer alan özel sağlık kuruluşlarından biridir. İmplant uygulamaları ile dikkat çeken hastahane de bir çok farklı ağız ve diş sağlığı hastalığına tedavi yöntemleri geliştirmektedir.

  Özel Diş İstanbul Başak mahallesi sınırları içerisinde hizmet vermekte olan ağız ve diş sağlığı polikliniklerinden biridir. Diş beyazlatma teknikleri konusunda son sistem teknolojiler kullanan hastahane hastalarına hijyenik ve ferah muayenehanelerde hizmet vermektedir.

  Resident Başakşehir 5. etapta yer alan özel ağız ve diş sağlığı polikliniğidir. Konservatif diş dolgusu ve bir çok tedavi tekniğini uygulama konusunda oldukça başarılı olan hastanede her biri kendi konusunda uzman diş hekimleri hizmet vermektedir.

  Kayadent Başakşehirin gelişmekte olan Kayabaşı mahallesinde hizmet vermekte olan özel ağız ve diş sağlığı polikliniklerinden biridir. 3D İmplant tedavisi tekniği ile en uygun ve sağlıklı uzun ömürlü implant tedavileri uygulayan hastahane bunun için gerekli tüm teknik araç ve gerece sahiptir.


Mart 04, 2018