3 Mart 2018 Cumartesi

Avcilar İmplant Ve Diş Hastahaneleri

Avcılar Dişçi
  Avcılar İstanbul ili sınırları içersinde yer alan yoğun nüfuslu ilçelerinden biridir. İmplant , ağız ve diş sağlığı merkezlerinin yoğun bir şekilde konumlandığı ilçe her geçen gün sağlık sektörünün merkezi konumuna gelmektedir. Sizler için ilçede yer alan diş hastahanelerini inceliyoruz.

  Avrupa Diş Avcılar ilçesi Üniversite mahallesinde yer alan özel diş hastahanesidir. Bir çok şubesi ile hizmet veren hastahane diş beyazlatma teknikleri konusunda yeni yaklaşımlar ve teknikler geliştirmektedir.

  Modern Klinik ilçenin Denizköşkler mahallesinde yer alan özel ağız ve diş sağlığı hastane zincirlerinden biri yer almaktadır. İstanbul genelinde iki şubesi bulunan hastahane implantoloji tedavileri ile ilgili yoğun talep almaktadır.

  Dentipol Avcılar ilçesinin Mustafa Kemal Paşa Mahallesinde yer alan özel ağız ve diş sağlığı kliniklerinden biridir. İstanbul genelinde iki şubesi bulunan diş hastahanesi Periodontoloji uygulamaları konusunda oldukça başarılı çalışmaları bulunan bir hastahanedir.

  Avcılar Avrasya Diş Hastahanesi ilçenin Dr. Sadık Ahmet caddesinde yer alan özel diş kliniklerinden biridir. Ağız kokusu'nun nedenleri ve tedavi teknikleri konusunda çalışmaları olan hastane hijyen ve müşteri memnuniyetini ön planda tutması ile bilinir.

Mart 03, 2018