9 Mart 2018 Cuma

Ataşehir implant Ve Diş Hastahaneleri

Ataşehir İmplant
  İstanbul Anadolu yakası ilçelerinden biri olan Ataşehir yoğun nüfuslanması ve modern şehircilik anlayışı ile dikkat çekmektedir. Modern mimariye ve şehircilik anlayışına paralel olarak diş tedavi merkezleri de hizmet ağını genişletmektedirler. Sizler için bu kuruluşları mercek altına aldık.

  Özel Dent Ataşehir , Ataşehir ilçesi Atatürk mahallesinde yer alan özel sağlık kurumlarından biridir. İmplant uygulamaları konusundaki başarılı çalışmaları nedeniyle yoğunlukla bu tedavi tekniğine başvurular olmaktadır.

  Medicadent , Ataşehir ilçesi Merkez mahallesinde yer alan özel ve zincir diş hastaneler topluluğunun bir şubesidir. Türkiyenin en geniş diş tedavi merkezleri zincirlerinden biri olan Medicadent son teknolojinin ekipmanları ile gülüş tasarımı konusunda başarılı çalışmalara imza atmaktadır.
  
  Dentgroup , Ataşehir ilçesi Barbaros mahallesinde yer alan özel bir diş hastaneler zincirinin şubesidir. Türkiye genelinde ona yakın şubesi bulunan diş tedavi merkezinde dijital ortodonti tedavisi teknikleri uygulanmaktadır.

  Prodenta, Ataşehir Küçükbakkalköy mahallesinde bulunan özel diş tedavi merkezlerinden biridir. Başarılı tedavi teknikleri ile bilinen hastahane özellikle implant fiyatları ile oldukça başarılı çalışmalar icra etmektedir.

Mart 09, 2018