27 Şubat 2018 Salı

Küçükçekmece İmplant ve Diş Hastahaneleri

Küçükçekmece İmplant Fiyatları
  İstanbulun şirin ve doğa ile iç içe ilçesi Küçükçekmece hem yaşam alanı olarak hemde sağlık sektörüne katkıları olarak önemli bir merkez olduğu söylenebilir. Küçükçekmece implant ve diş tedavi hizmetini alabileceğiniz hastahaneleri sizler için sıraladık.

  Skydent Küçükçekmece ilçesi Kartaltepe mahallesinde hizmet vermekte olan özel ağız ve diş sağlığı merkezlerinden biridir. Oraldiagnoz ile ağız ve diş hastalıklarına kesin tanı ve tedavi imkanı sağlayan teknolojinin kullanıldığı hastahanede müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır.

  Korudent Küçükçekmece ilçesi Cennet mahallesinde yer alan ağız ve diş sağlığı merkezlerinden biridir. Merkezi konumu nedeniyle hastaların tercih ettiği özel sağlık kuruluşu implant tedavisi konusunda oldukça başarılı çalışmalara imza atmaktadır.

  Özel Naturel Diş Küçükçekmece ilçesi Merkez mahallesinde hizmet vermekte olan diş hastahanelerinden biridir. Ortodonti tedavisi konusunda oldukça başarılı çalışmaları bulunan diş hastahanesinde hijyen ön planda tutulmaktadır.

  İnternational Dental Küçükçekmece Cumhuriyet mahallesinde bulunan özel diş hastahanelerinden biridir. İmplant fiyatları ve başarılı implant çalışmaları ile hastalarının beklentilerini karşılamaktadır.


Şubat 27, 2018