23 Şubat 2018 Cuma

Kağıthane İmplant Ve Diş Hastahaneleri

implant
  İstanbul'un tarihi dokusuna sahip eski zamanların mesire yeri şimdilerin yerleşim merkezidir Kağıthane. Sağlık kuruluşlarının hızla çoğaldığı ilçede implant diş ve estetik gülüş merkezleriyle diş hastahanelerini sizler için mercek altına alıyoruz.

  İmplant Akademi Kağıthane ilçesi Çağlayan semtinde hizmet vermekte olan özel sağlık kuruluşlarından biridir. Ortodonti (diş teli) konusunda başarılı çalışmalara imza atan hastahanede konusunda uzman diş hekimleri hizmet vermektedir.

  Ayşe Bige Başaran Kahıthane ilçesi Hamidiye mahallesinde hizmet vermekte olan muayenehane de hastalar ağız ve diş sağlığı ile ilgili tedavi olmaktadırlar. Gülüş tasarımı konusunda oldukça başarılı tedaviler uygulayan Dt. Ayşe Bige Başaran hastaları için hijyenik muayene ortamı hazırlamıştır.

  İbrahim Tan Diş Kliniği Kağıthane ilçesi Osmanpaşa caddesinde hizmet vermekte olan bir diş muayenehanesidir. Zirkonyum diş konusunda oldukça başarılı çalışmalara imza atan klinikte müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır.

  İnci Estetik Diş Kağıthanenin Çağlayan semtinde yer alan bir ağız ve diş sağlığı merkezidir. Hastane ferah ve hijyenik muayenehaneleri ile hastalarına hizmet vermekte olup implant fiyatları ile farkındalık yaratmaktadır.

Şubat 23, 2018