19 Şubat 2018 Pazartesi

Güngören İmplant Ve Diş Tedavi Hastahaneleri

Güngören implant
  İstanbul ili sınırları içinde merkezi bir konuma sahip Güngören ilçesi sağlık sektöründeki kuruluşları ile de oldukça merkezi bir konumda yer alıyor. Güngören dişçi denildiğinde akla gelen sağlık kuruluşlarını sizler için mercek altına aldık.

  Dişhane Güngören ilçesi Mareşal Çakmak mahallesinde hastalarını ağırlayan özel sağlık kuruluşlarından biri. Kanal tedavisi konusundaki çalışmaları ile oldukça memnun kalındığı belirtilen hastahane merkezi konumuyla hastaların tercihi haline gelmiştir.

  İstanbul Güngören Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Güngören ilçesi Merkez mahallesinde yer alan kamu kuruluşu sosyal güvenlik sistemi içinde yer alan hastaları tedavi etmektedir. Kaplama diş tedavileri konusunda oldukça deneyime sahip olan hastahane hastalarına devlet güvencesi altında tedavi imkanı sağlamaktadır.

  Enes Dent Güngören ilçesi Merkez mahallesinde hizmet vermekte olan Özel sağlık kuruluşlarından biridir. Özellikle implant diş uygulamaları konusunda tercih edilen kurum konum ve ferah muayeneleri ile hastalarının tercihi olmuştur.

  SG Diş Sağlığı Güngören ilçesi merkez mahallesinde hizmet vermekte olan bir ağız ve diş sağlığı merkezidir. Gülüş tasarımı konusunda iddaalı olan sağlık kuruluşu Dt.Sonay Öztan Gökan yönetiminde hizmet vermektedir.
  

Şubat 19, 2018