20 Şubat 2018 Salı

Eyüp İmplant Ve Diş Hastahaneleri

Eyüp İmplant Ve Diş Hastahaneleri

   İstanbul'un güzide ilçelerinden Eyüp ilçesi haliçe bakan tarihi ve mistik yüzüyle bir yandanda sağlık sektöründe gelişimini sürdürmesiyle biliniyor. Sizler için Eyüp implant ve Diş tedavi hastahanelerini tüm detaylarıyla incelemek üzere ışık tutuyoruz.

  Okutan Diş Eyüp ilçesinin İslambey mahallesinde hizmet vermekte olan bir diş tedavi hastanesidir. İstanbul'da Halkalı ve Eyüpte olmak üzere iki şubesi bulunan özel diş tedavi merkezi özellikle Pedodonti tedavisi ile öne çıkmaktadır.

  Mega Diş Eyüp ilçesi sınırları içinde bulanan İslambey mahallesinde bulunan bir özel ağız ve diş sağlığı merkezidir. Endodonti (Kanal Tedavisi) konusunda oldukça beğeni ve rağbet gören hastahanede bir çok konuda üstün tedavi teknikleri uygulanmaktadır.

  Özel Haser Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Eyüp ilçesi sınırları içerinde bulunan Nişanca mahallesinde hizmet vermekte olan özel sağlık kuruluşudur. İmplant fiyatları ile oldukça avantajlı seçenekler sunan sağlık merkezinde her hastanın bütçesine uygun seçenekler mevcut.

  Alfa Dental Clinic  Eyüp ilçesinin Defterdar mahallesinde bulunan bir özel sağlık kuruluşudur. Bilinçli Sedasyon ve farklı Aneztezi teknikleri uygulayan hastahane hastalarını ağrısız acısız bir tedavi yöntemi sunmayı ilke edinmiştir.

  Gold Dent Eyüp ilçesi Alibeyköy semtinde hizmet vermekte olan bir dental tedavi hastahanesidir. özellikle son zamanların popüler tedavi yöntemi inley ve onley dolgular konusunda oldukça tercih edilmekte olan sağlık kuruluşu hastalarına hijyenik ortamda tedavi imkanı sunmaktadır.


Şubat 20, 2018