26 Şubat 2018 Pazartesi

Esenyurt İmplant Ve Diş Hastahaneleri

Esenyurt diş hekimleri

  Mega toplu konutları ve modern yerleşkeleriyle İstanbul'un büyüyen ilçelerinden Esenyurt son zamanlarda İmplant diş uygulama merkezleri ile ön plana çıkmaktadır. Esenyurt ilçe sınırları içersindeki diş hastahaneleri ve muayenehanelerini sizler için mercek altına aldık.

  Dent-tek Esenyurt ilçe sınırları içinde mevlana mahallesinde yeralan bir şubeside Beylikdüzünde bulunan özel bi diş hastahanesidir. İmplant uygulamaları konusunda oldukça deneyimli olan hastahane sizleri ferah ve hijyenik muayenehane ortamında karşılamaktadır.

  Avrupa Diş Esenyurt Yenikent mahallesinde hizmet vermekte olan özel ağız ve diş sağlığı hastahanesidir. Bir çok alanda özel çalışmaları olan hastahane özellikle sağlık turizmi kapsamında yabancı ülke vatandaşları ağırlıklı olmak üzere hastalarına hizmet vermektedir. Gülüş tasarımı konusunda oldukça başarılara imza atan hastanenin istanbul genelinde birçok şubesi bulunmaktadır.

  Dünya Diş Esenyurt ilçesi Yenikent mahallesi sınırları içersinde hizmet veren özel ağız ve diş sağlığı hastahanesidir. Dental radyoloji konusunda en ileri seviye teknik araç ve gereç kullanan hastane bu yönüyle teşhis ve tedavide başarılı çalışmalara imza atmaktadır.

  Esendent Esenyurt ilçesi sınırları içinde bulunan Talatpaşa mahallesinde yeralmaktadır. Sabah 8 ile gece 1 arasında hizmet veren hastahane özellikle Endodonti kliniğinde özel çalışmalara imza atmaktadır.

Şubat 26, 2018