18 Şubat 2018 Pazar

Esenler İmplant ve Diş Tedavi Hastahaneleri

Esenler İmplant
  İstanbulun en yoğun nüfuslu ilçelerinden biridir Esenler. Ağız ve Diş sağlığı merkezleri ve İmplant hastahaneleri konusunda oldukça yoğun bir özellik taşır. Sizler için Esenlerin belli başlı diş hastahanelerine göz atacağız. 

  Huzur Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Esenler ilçesi Menderes mahallesinde hizmet veren bir diş tedavi merkezidir. Zirkonyum diş tedavi tekniği konusunda oldukça başarılı çalışmalara imza atan hastanemizde sağlık koşulları ve hijyene büyük önem verilmektedir.

  Esnan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Esenler ilçesi Oruçreis mahallesinde hizmet veren özel diş hastanelerinden biridir.''Sağlıklı Dişler, Mutlu Gülüşler'' sloganıyla hizmet vermekte olan hastanede gülüş tasarımı konusunda oldukça başarılı çalışmalar yapılmaktadır.

  H&M Dent Esenler ilçesi Oruçreis mahallesinde modern ve ferah  muayenehanelerinde hizmet vermektedir. 5 yıldır hizmet veren hastahane Çene cerrahisi konusunda başarılı çalışmalara imza atmaktadır.

  Metro Dentist Esenler ilçesinde Yavuz Selim Mahallesinde hizmet vermekte olan özel diş kliniklerinden biridir. Dental implant konularında oldukça başarılı çalışmalara imza atmakta olan poliklinik tüm hastalarına aynı ilgi ve özeni göstermesiyle bilinmektedir.

Şubat 18, 2018