25 Şubat 2018 Pazar

Beylikdüzü İmplant Ve Diş Hastahaneleri

  İstanbulun en çok nüfuslu ilçelerinden biri olan Beylikdüzü sağlık sektörüne de bir çok ağız ve diş sağlığı polikliniği ile öncülük etmektedir. Sizlere daha detaylı bilgilendirmeden bulunabilmek için ilçedeki diş implant merkezlerini inceledik.

  Esnan Ağız Ve diş Sağlığı Polikliniği Beylikdüzü ilçesi Yavuz Sultan Selim caddesinde hizmet vermekte olan bir diş hastahanesidir. Dental implant uygulamaları konusunda oldukça başarılı çalışmalar yapan hastahane birden fazla şubesi ile diş tedavi zinciri oluşturmaktadır.

  Dentaloji Beylikdüzü Barış mahallesinde yer alan bir ağız ve diş tedavi hastahanesidir. İmplant fiyatları konusunda oldukça çok seçenek sunan hastahane yerli ve yabancı uyruklu hastaların tedavi olmak için gittikleri bir merkez olmuştur. Farklı dillerde hizmet veren diş hekimleri bünyesinde çalıştıran hastane hijyen ve kaliteyi birlikte sunmaktadır.

  Avrupa diş Beylikdüzü Hürriyet bulvarında bulunan ağız ve diş sağlığı hastaneler zincirinden biridir. Beylikdüzü şubesi başarılı çalışmaları ve ortodonti tedavisi konusunda geliştirdikleri tedavi yöntemleri ile hastalarını sağlığına kavuşturmaktadır.

  Özel Flora Diş Kliniği Beylikdüzü Adnan Kahveci Bulvarında bulunan iki şubeden biri olan ağız ve diş tedavi hastahanesidir. Gülüşünüze ışık katmak için özel gülüş tasarım uzmanlarına ulaşabileceğiniz hastanede en son teknik ve teknoloji üstün hijyenik ortamda sağlanmaktadır.

Şubat 25, 2018