17 Şubat 2018 Cumartesi

Bayrampaşa İmplant Ve Diş Hastahaneleri

Bayrampaşa İmplant
  İstanbul'un Bayrampaşa ilçesi merkezi konumuyla implant diş tedavisi yaptırmak isteyen hastaların en çok tercih ettiği ilçelerden birisi. Sizler için Bayrampaşa implant ve diş tedavi hastahanelerini mercek altına aldık.

  Avrupa Ağız ve Diş Sağlığı Polikiliniği Bayrampaşa ilçesinin Kocatepe mahallesinde hizmet vermekte olan bir özel diş hastahanesidir. ''Sağlıklı Gülüşler ,Mutlu Yüzler Yaratır''  sloganıyla hizmet vermekte olan hastane özellikle  (diş eti hastalıkları ) konusunda başarılı çalışmalarıyla dikkat çekmektedir.

  Diş 212 Bayrampaşa ilçesi Yenidoğan mahallesinde hizet veren implant ve diş tedavi merkezlerinden biridir. Ücretsiz muayene ve panaromik rontgen hizmetiyle hastalarına verdiği değeri göstermektedir. Gülüş tasarımı konusunda iddaalı diş hastahanaesi modern binası ve ferah muayenehaneleri ile dikkat çeker.

  Topçular Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Bayrampaşa Yenidoğan mahallesinde hizmet vermekte olan bir devlet hastahanesi kurumudur. Sosyal Güvenlik Kurumu dahilinde hizmet vermekte olan hastahane 36 diş hekimi ile başarılı çalışmalara imza atmaktadır.

  Mode İmplant Bayrampaşa ilçesinde Abdi İpekçi caddesinde hizmet vermekte olan özel sağlık kurumudur. İmplant diş tedavi teknikleri konusunda oldukça başarılı çalışmalara imza atan kurum implant fiyatları ilede tercih edilen kurumlar arasındadır.

Şubat 17, 2018