14 Şubat 2018 Çarşamba

Bakırköy İmplant Ve Estetik Diş Tedavi Merkezi

Bakırköy Diş Hastaneleri

 Bakırköy İstanbul ili sınırlarında yer alan en büyük nüfusa sahip ilçelerinden biridir. Özellikle alışveriş merkezlerinden implant diş ve diş hastaneleri ile Türkiye genelinde bir cazibe merkezi olmuştur. Başlıca diş hastaneleri ve muayenehaneleri sizler için mercek altına aldık.

 Dentadent Bakırköy ilçesi Zuhuratbaba mahallesinde yer alan diş hastanesi ondört diş hekimi ve uzman hekimleri ile hizmet vermektedir. İmplant konusunda başarılı çalışmalara ve yeni tedavi yöntemleri geliştiren hastahane hastaları için refah bir muayene ortamı sunar.

 Estetik Dent Bakırköy Bakırköy Zeytinlik mahallesinde hizmet veren diş hastanesidir. Vizyon olarak 'Modern teknik ve yöntemler ile hastaların tam memnuniyeti ve sağlığına kavuşturmaları konusunda çalışmalar yapmak ' olarak belirleyen hastane implant fiyatları konusunda oldukça farklı seçenekler sunmaktadır.

 Dental Plus Bakırköy İncirli caddesi üzerinde faaliyet gösteren diş hastahanesidir. Özellikle gülüş tasarımı konusunda başarılı çalışmalarıyla öne çıkan hastane . Endodonti çalışmaları ile de  öne çıkan başarılı çalışmalara imza atmaktadır.

 Dentelit Bakırköy Kartaltepe mahallesinde Dr. Seçkin Özeralp yönetiminde çalışmalarını sürdüren diş tedavi merkezidir. Diş taşı temizleme ve Diş beyazlatma uygulamaların da kendine özgü üstün tekniğiyle hastalarının memnuniyetini kazanmış diş hastanesidir.

Şubat 14, 2018