13 Şubat 2018 Salı

Bahçelievler İmplant Ve Estetik Diş Tedavi Merkezleri

İmplant diş tedavi
  İstabulun Bahçelievler ilçesi yerleşim ve iş merkezlerinin yoğun yaşandığı bir ilçe olarak diş tedavi merkezlerinin ve implant uygulama merkezlerinin yoğunlukla bulunduğu alanlardan birisidir.Sizler için Bahçelievlerde hizmet veren diş hastanelerini mercek altına alıyoruz.

 Avrupa Diş Bahçelievler şubesi Yenibosna Merkez Mahallesinde hizmet vermekte olan zircir diş tedavi hastanelerinden biridir. Özellikle implant diş fiyatları ile öne çıkan hastane hastaları için ferah ve geniş muayenehanelerinde hizmet vermektedir.

Pırıl Dent İmplant Tedavi Merkezi İzzettin çalışlar caddesi üzerinde bulunan merkeziyle Çene Cerrahisi konusunda başarılı çalışmalar yapmaktadırlar.Doç. Dr. Kerim Ortakoğlu Ağız Diş Çene Cerrahisi Uzmanı yönetiminde hastalarına en iyi hizmeti verme gayrati içinde olan bir diş tedavi hastanesidir.

 Dent Group Diş Klinikleri Bahçelievlerde Haznedar mahallesinde hizmet vermekte olan bir diş tedavi merkezidir. Diş beyazlatma konusunda biyolojik Beyazlatma tekniği kullanan nadir diş tedavi zincirlerinden biridir.

Dentopia Diş Hastanesi Bahçelievler ilçesinde İzzettin Çalışlar caddesinde hizmet veren diş hastanesi zincirlerinden bir şubesi bulunmaktadır. Hızlı büyüme aşamasındaki diş hastanesi yeni şubeleri ile İstanbulda yaygın dağılım göstermektedir.


Şubat 13, 2018