12 Şubat 2018 Pazartesi

Bağcilar İmplant Ve Estetik Diş Tedavi Merkezi

Bağcılar implant
  
  Bağcılar İlçesi İstanbulun yerleşim açısından oldukça yoğun bir şekilde yaşanılan bölgesi. İmplant diş tedavi merkezlerini sizler için araştırdık.

  Şehr-i Dent Bağcılar ilçesi İnönü mahallesinde hizmet veren implant diş tedavi merkezlerinden biri. Üç diş hekimi ve bir ortodonti uzmani hekimle hizmet vermekte olup özellikle ' Gülüşünüze Sağlık'  sloganını kullanarak estetik gülüş tasarımı konusunda başarılı çalışmalara imza attıkları öngörüsünde bulunabiliriz. Birçok özel ve devlet kurumuyla anlaşmaları olduğunu belirtmekte fayda var.

 Fatih Dental Bağcılar ilçesi Sancaktepe mahallesinde hizmet veren diş polikliniği. Bir çok diş tedavisi alt dalında hizmet vermekte olan poliklinik diş çekimi ve kanal tedavisi konusunda başarılı çalışmaları olduğunu belirtebiliriz.

 Hospitadent Bağcılar Ateştuğla mevkiinde hizmet veren İmplant diş uygulamalar konusunda başarılı çalışmalara imza atan bir diş tedavi özel hastaneler zincirinin bir halkası. Başhekim Dt. Oğuz Kara yönetimindeki diş hastanesi birçok kurumlada anlaşması bulunmakta. 

 Bağcılar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Bağcılar merkez mahallesinde hizmet veren özel bir diş sağlığı hastahanesidir. Ortodonti uygulamaları konusunda özellikle başarılı çalışmaları bulunan hastane konforlu ve ferah mekanıyla hastalarına hizmet vermeyi ilke edinmektedir.

Şubat 12, 2018