23 Mart 2018 Cuma

Gülüş Tasarımı

Gülüş Tasarımı

  Gülüş bir insanın karşısındaki insan ile iletişim kurmada konuşmadan daha etkili bir iletişim aracıdır.Güzel bir gülüş eskiden doğuştan gelir ve diş bakımı ile doğru orantılı olarak hayat boyu sizinle olurdu.

  Günümüzde herhangi bir sebeple bozulan dişiniz dahi olmasa dişlerinizin dizilimi nedeniyle asimetrik gülüşünüz çok kısa sürede harika bir estetik görünüme kavuşmaktadır. Günümüz diş hekimleri teknolojinin de nimetlerinden faydalanarak harika gülüşler tasarlayabilmektedirler.
Dijital Gülüş Tasarımı

  Bu amaçla önce gülüşünüzün fotoğrafı çekilmekte : bu fotoğrafınız bilgisayar ortamında en iyi forma dönüştürülmekte. Bilgisayar programı ve diş hekiminizin estetik bakış açısının da harmanlanması sonucu dijital gülüş tasarımı gerçekleşmekte. 

  Kişinin çene yapısı ve sağlık durumu doğrultusunda implant yada farklı teknikler uygulanabilmekte. Bazı durumlarda ise işlem 3D modelleme bilgisayarları ile bir kaç saat içinde hazırlanan lamine kaplamalar dişlerinizin gülüş tasarımı ile bütünleştirilebilmektedir.
Estetik Gülüş Tasarımı

 Dişinizle ilgili yapacağınız her müdahalede diş hekiminizde yardım isteyiniz. Herhangi bir diş hekimliği fakültesi diploması olmayan kişilerin dişinizi tedavi etmesine izin vermeyiniz.

Mart 23, 2018