18 Aralık 2017 Pazartesi

Sarıyer İmplant Ve Estetik Diş Tedavi Merkezleri

Sarıyer İmplant

 İstanbul Sarıyer ilçesi sınırları içinde kalan İmplant ve estetik diş tedavi merkezlerini sizler için araştırdık. Belli başlı diş hastaneleri ve özel diş hekimleri ile ilgili araştırmamıza bu yazımızda ulaşabilirsiniz.

Sarıyer Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi oldukça modern ve yüksek teknolojinin donatıldığı hastane özellikle SGK güvencesi içinde bulunan hastalar içinde oldukça tercih edilmekte. İmplant uygulamalarının sınırlı kapsamda olması nedeniyle daha çok diş çekimi ve kanal tedavisi için tercih edebileceğiniz bir hastane.

Dentshine özel sağlık kuruluşu kapsamında birçok özel uygulama ve estetik diş tedavi teknikleri uyguluyor. Fiyat konusunda oldukça uygun olan hastane özellikle implant diş fiyatları ile dikkat çekiyor. Ayrıca Sarıyerde sınırlı sayıdaki kurumsal birden çok şubesi olan diş sağlığı merkezlerinden biri.

Boğaziçi Dental Park Sarıyerde şubesi bulunan önemli özel sağlık kuruluşlarından biri. Çene cerrahisi konusunda uzman kadrosu ile hastalarına hizmet vermekte.

Tarabya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Lamine Veneer uygulamaları konusunda tercih edilebilecek bir kuruluş. Gömülü yirmi yaş diş çekimi konusunda da  başarılı tedavi tekniklerine ulaşabilirsiniz


Aralık 18, 2017