31 Aralık 2017 Pazar

Fatih İmplant Ve Estetik Diş Tedavi Merkezleri

Fatih İmplant
 Fatih sadece İstabul'un değil tüm Türkiyenin en büyük devlet , universite, vakıf,  özel hastahanelerinin yer aldığı ilçesidir. Fatih ilçesindeki implant ve estetik diş tedavi merkezlerini sizler için inceledik

 Çapa Ortodonti İstanbulun Fatih ilçesine bağlı çapa semtinde bulunan diş tedavi merkezi özellikle ismindende anlaşılacağı üzere ortodonti üzerine uzmanlaşmış kadrosuyla hizmet vermektedir. Özel sağlık kuruluşu olması nedeniyle sadece 18 yaş altı kişilerin tedavisinde devlet hastanelerinin sevki yoluyla bir kısım ücret ödenebilmektedir.

  Periodent İstanbul Fatihte millet caddesinde hizmet vermekte olan diş tedavi merkezi özellikle gülüş tasarımı konusunda başarılı çalışmalar yapmaktadır. Estetik diş tedavi yaptırmak isteyen kişiler bu merkezden bilgi almak için iletişime geçebilirler.

  Eliz Diş İstanbul Fatih ilçesinin Çapa semtinde hizmet veren bir diş tedavi merkezidir. İmplant uygulamaları konusunda uzman ve başarılı çalışmaları bulunan 3 hekimi ile hizmet vermektedir. İmplant fiyatları konusunda esnek seçenekler suna  diş tedavi merkezinden fiyat alabilirsiniz.

  Klinik 34 İstanbul Fatihte Fındıkzade semtinde yer alan diş tedavi kliniği özellikle zirkonyum diş konusunda uzmanlaşmış başarılı çalışmaları olan kliniklerden biridir. Diş tedavi teknikleri konusunda güncel teknolojileri yakında takip eden merkez protez diş ile ilgili sorunlarınıza da çözüm üretmektedir.

Aralık 31, 2017