24 Aralık 2017 Pazar

Beyoğlu İmplant Ve Estetik Diş Tedavi Merkezleri

Beyoğlu İmplant Ve Estetik Diş Tedavi Merkezleri

    İstanbul Beyoğlu ilçesi eğlence mekanlarının yanında implant ve estetik diş tedavi merkezleri ile oldukça tanınan bir semt. Bir çok özel hastanenin bulunduğu ilçede diş hastanelerini sizler için araştırdık.
    
   Citydent ileri teknolojik altyapısıyla kesin teşhis ve tedavi hizmeti sunmaktadır. Taksim metrosuna çok yakın lokasyonuyla oldukça kolay bulunabilirliğe sahip diş merkezidir. İmplant konusunda oldukça deneyimli oldukları söylenebilir.

 Özel Mina Dent kutuluş son durakta hizmet veren diş tedavi merkezi özellikle gülüş tasarımı konusunda başarılı çalışmalara imza attıkları söylenebilir. Ağız hastalıkları konusunda hastalarına başarılı tedavi teknikleri sunan merkez fiyat konusunda da oldukça esnek yapıya sahip.

 Dentaxim Gümüşsuyunda The Marmara oteline çok yakın lokasyonu olan diş tedavi merkezidir. Diş beyazlatma konusundaki çalışmalarının yanısıra çene cerrahisi konusundaki çalışmalarıyla hizmet vermektedir.

 Arma Dent Beyoğlu ilçesinin Kasımpaşa semtinde yer alan diş tedavi merkezi özellikle implant tedavisi konusunda iddalı çalışmalarıyla bilinmekteler.  Diş Hekimi Yüksel Tozlu Tarafından 1977 yılında kurulmuş köklü bir sağlık merkezidir.
  
Diş Hekimi Meltem Uzun Beyoğlu Kasımpaşa semtinde hizmet vermekte olan özel sağlık merkezidir. Çene Cerrahisi konusunda başarılı tedavi teknikleri geliştirmiş genç ve deneyimli diş hekimidir.

Aralık 24, 2017