2 Kasım 2017 Perşembe

En İyİ İmplant

En Kaliteli İmplant
  En iyi implant hangisi sorusuna verilebilecek yanıtı olan bir kişi doğru uygulamayı yaptırmış kişidir. Hiç bir diş hekimi yahut implant labaratuarı en iyi implant markasını bildiğini idda edemedikleri gibi en iyi implantın kendileri tarafından uygulandığını söylemektedirler. Kısmen de olsa  tüm diş hekimleri en iyi implant markasını uyguladıklarını söylemeleri haksız olduklarını göstermez.Kısaca neden en iyi implant kişiye göre değişir anlatalım.

  Yaş sorunu: İmlant yaptırmak isteyen kişi kitlesi eğer dişlerini biz kaza nedeniyle kaybetmediyse 40 lı yaşlardan sonra uygulanan bir uygulamadır. Bu yaşlardan sonra diş ve kemik kalitesi farklı implant markalarının farklı yöntemlerle uygulanmasına neden olur. Kemik yapısı zayıf kişiler için diş takviyesinin yanı sıra kalın alt yapı uygulamarına uygun implant markası tercihi gerekirken tam tersi durumlarda ince implant alt yapısı ve daha kısa sürede tedavi süreci maliyeti oldukça düşürmektedir.

  Diş Hekimi : Diş hekiminin uzmanlık derecesi muayehanenin bulunduğu şehir ve mevkii oldukça farklı fiyatların oluşmasına sebebiyet vermektedir. İstanbulun kenar mahallelerinde bir muayenehane kirası 2-3 bin lira iken lüks semtlerde aynı boyutlarda bir muayenehane için 30-40 bin tl gibi rakamlar söz konusu olabiliyor.Sonuç olarak buda tedavi fiyatlarını yukarı yönlü hareketine etki ediyor.

  Güven : Dişinizi kime yaptırdığınızdan çok Diş hekiminizi tanıyıp tanımadığınız çok önemli. İçinizin rahat olmadığı bir hekim en iyi uygulamayıda yaptırmış olsanız içinizde hep bir soru işareti olacaktır. Müşterileri tarafından tavsiye edilen diş hekimlerini seçmeniz implant uygulamaları konusunda deneyimli diş hekimlerine tedavi olmanız gönül rahatlığı açısından çok önemli.

Sonuç olarak tüm diş hekimleri hastaları için en iyi uygulamayı yapıp sorunsuz dişlere sahip olmanızı isteyeceklerdir. Her olumsuz geri dönüşün diş hekimlerinin kazançlarını olumsuz etkileyeceğini unutmayın. Diş hekiminize güvenin içinizi ferah tutun.

Kasım 02, 2017