25 Ekim 2017 Çarşamba

İmplant Merkezleri

implant Merkezi
  Son günlerin en popüler turizm hareketi olarak sağlık turizminin öne çıktığını görmekteyiz. Saç ekiminde kalp ameliyatına kadar sağlık hizmetlerinden faydalanmak isteyen yerli ve yabancı turistler İstanbul başta olmak üzere Türkiyenin büyük şehirlerindeki sağlık merkezlerine akın etmektedir.

  İmplant sektöründe de yükselen bir grafiğe sahip sektörel bazlı bir turizm hareketi görmekte olduğumuzu söylememiz mümkün. İmplant merkezleri bu nedenle çalışanlarını yabancı dile hakim asistanlardan seçmekteler. Almanca, İngilizce ve son zamanlarda Arapça bilen asistan arayışı oldukça fazla.

  Kurumsal bazlı birden fazla şubesi olan dental merkezler İmplant konusunda cazip seçenekler sunmaktalar. Her ne kadar fiyat konusunda tekli çalışan diş hekimleri kadar uygun fiyatlar sunamasalarda kurumsal görünümleri ve hertürlü çene cerrahisi işlemini yapabilecek ekipmana sahip olmaları ayrıca farklı diller bilen ekip elemanları bulundurmaları tercih edilebilirlik düzeyini attırmaktadır.

implant diş


  Yurtdışında yüksek kira ve yüksek çalışan ücretlerinin yanı sıra sağlık sigorta hizmetlerinin implant diş , porselen diş , diş beyazlatma gibi hizmetleri karşılamaması sağlık turizmine yönelimi arttırmıştır. Hergeçen yıl sağlık turizminin ülkemiz turizm sektörleri içindeki payının artacağı öngörülmektedir. İleriyi gören yatırımcılar bu konuda yatırımlarına hız vermekte daha modern implant merkezleri kurmaktadırlar.

Ekim 25, 2017